IEM (In-Ear Monitors)
64 Audio Nio
64 AudioModel: Nio
9-Driver Hybrid IEM
MSRP: ¥198,000
AmazonCheck Price →
楽天市場
¥584,532Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
Released: January 2020ASIN: B0895F7KZD
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | balanced-armature |
| Frequency Response | 10Hz-20kHz Hz |
| Impedance | 17 Ω Ω |
| Sensitivity | 104 dB/mW dB/mW |
| Connection | 4.4mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
64 Audio hybrid model with DD+8BA configuration. Uses tia technology and M20 module for natural, musical sound performance.
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.