IEM (In-Ear Monitors)
64 Audio U12t
64 AudioModel: U12t
12BA Universal IEM
MSRP: ¥248,000
AmazonSearch on Amazon →
楽天市場
¥361,616Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
Released: January 2019
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | balanced-armature |
| Frequency Response | 10-20000 Hz |
| Impedance | 7 Ω |
| Sensitivity | 108 dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
64 Audio flagship universal model with 12 balanced armature drivers. Features tia technology and LID for natural soundstage and low distortion high-resolution audio.
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.