IEM (In-Ear Monitors)
KZ ZAS
KZModel: ZAS
1DD+7BA Multi-Driver IEM
MSRP: ¥5,980
AmazonCheck Price →
楽天市場
¥15,740Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
Released: January 2022ASIN: B08GXXTT8X
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | hybrid |
| Frequency Response | 20Hz-40kHz Hz |
| Impedance | 31 Ω Ω |
| Sensitivity | 108 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Multi-driver model from KZ featuring 1DD+7BA 8-driver configuration. Budget-focused entry model offering multi-driver IEM experience at low cost.
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.