
IEM (In-Ear Monitors)
KZ ZSX
KZModel: ZSX
1DD+5BA Hybrid IEM
MSRP: ¥4,980
AmazonCheck Price →
楽天市場
¥27,061Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
Released: January 2020ASIN: B0D7Q3D7Q8
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | hybrid |
| Frequency Response | 20Hz-40kHz Hz |
| Impedance | 23 Ω Ω |
| Sensitivity | 111 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Popular hybrid model from KZ featuring 1DD and 5BA in a 6-driver configuration. An entry hybrid IEM offering multi-driver experience at under $35.
Related Products
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.