IEM (In-Ear Monitors)
THIEAUDIO Cypher
ThieAudioModel: Cypher
MSRP: ¥14,960
AmazonCheck Price →
楽天市場
¥14,960Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
ASIN: B0CNX675NT
Specifications
| Type | In-ear |
| Driver Type | Hybrid |
| Frequency Response | 10Hz-40kHz Hz |
| Impedance | 10Ω Ω |
| Sensitivity | 105 dB dB/mW |
| Connection | 2-pin 0.78mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
ThieAudio THIEAUDIO Cypher is an in-ear monitor (IEM) with technology.
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.