IEM (In-Ear Monitors)
THIEAUDIO HYPE 4 MKII
ThieAudioModel: HYPE
AmazonSearch on Amazon →
楽天市場
¥52,800Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
Specifications
| Type | In-ear |
| Driver Type | Hybrid |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz Hz |
| Impedance | 13.5Ω Ω |
| Sensitivity | 107 dB dB/mW |
| Connection | 2-pin 0.78mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
ThieAudio THIEAUDIO HYPE 4 MKII is an in-ear monitor (IEM) with technology.
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.