
IEM (In-Ear Monitors)
Hidizs S9 Pro Martha
HidizsModel: S9 Pro Martha
Single DD IEM
Released: June 2023ASIN: B0FF9LSD4R
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | hybrid |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz Hz |
| Impedance | 18 Ω Ω |
| Sensitivity | 110 dB/mW dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Collaboration edition of the Hidizs S9 Pro. Features a high-quality single DD driver with flat, studio monitoring-oriented sound signature for reference listening.
Related Products
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.