IEM (In-Ear Monitors)
Letshuoer S12 Pro
LetshuoerModel: S12 Pro
Planar Magnetic IEM
MSRP: ¥14,800
AmazonSearch on Amazon →
楽天市場
¥25,700Buy
※ Prices may change. Please check the latest price at the link.
Released: June 2022
Specifications
| Type | iem |
| Driver Type | planar-magnetic |
| Frequency Response | 20-40000 Hz |
| Impedance | 15 Ω |
| Sensitivity | 102 dB/mW |
| Connection | 3.5mm |
| Wireless | No |
| Noise Cancelling | No |
Description
Enhanced version of the popular Letshuoer planar IEM. 14.8mm large planar driver delivers detailed resolution and wide soundstage with excellent cost-performance.
Related Products
Related Articles & Reviews
PR: This site participates in affiliate programs. Product links may include affiliate links, and purchases through these links may generate revenue for this site.